Oferty pracy A A A

Oferta pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. BADAŃ I ROZWOJU

Miejsce pracy:     Kolonowskie

Opis stanowiska:

•    Przeprowadzanie badań wyrobów (badania odbiorcze oraz laboratoryjne).
•    Analiza dokumentacji technicznej związanej z profilem działalności firmy.
•    Merytoryczne wsparcie procesów technologicznych.
•    Praca związana z rozwojem produktów, technologii oraz poszukiwaniem nowych możliwości rynkowych.

Oferujemy:

•    pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
•    możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
•    pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie do usług sportowo-rekreacyjnych, atrakcyjny fundusz socjalny).

Wymagania:

•    Poszukujemy absolwentów politechniki, wydziałów inżynierii materiałowej lub pokrewnych.
•    Wymagana wiedza z zakresu metalurgii, spawalnictwa oraz przetwórstwa polimerów.
•    Doświadczenie zawodowe z zakresu badań właściwości mechanicznych polimerów lub ich przetwórstwa będzie dodatkowym atutem, natomiast nie jest warunkiem koniecznym.
•    Absolwenci bezpośrednio po studiach również będą mile widziani.
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres , kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr telefonu 77 405 65 10.
W przypadku przesłania CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IZOSTAL S.A., ul. Opolska 29, 47-113 Kolonowskie, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez IZOSTAL S.A.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że:
-    mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@izostal.com.pl lub listu na adres Administratora Danych Osobowych, który znajduje się powyżej,
-    wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pani/Pana Administratorem danych jest IZOSTAL S.A. (ul. Opolska 29, 47-113 Kolonowskie). Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych.