Spółka A A A

Witamy Państwa w serwisie internetowym firmy Izostal S.A.

Izostal S.A. z siedzibą w Kolonowskiem jest firmą produkcyjno-handlową, działającą na krajowym i zagranicznym rynku dóbr inwestycyjnych od 1993 roku. W krótkim okresie naszej działalności osiągnęliśmy pozycję jednego z wiodących dostawców rur dla sektora gazowniczego w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo - Wschodniej. Co więcej zdobyliśmy miano uznanego dostawcy rur dla przemysłu paliwowego, ciepłownictwa, wodociągów i kanalizacji oraz wielu innych przeznaczeń. Dla kompleksowej obsługi naszych klientów, Spółka Izostal S.A. zajmuje się dystrybucją rur stalowych, wyrobów hutniczych oraz armatury stalowej.

Najnowsze technologie

W celu dostarczenia produktów spełniających wymagania norm przedmiotowych, jak również indywidualnych preferencji klientów, Spółka IZOSTAL S.A. w procesie produkcji izolacji antykorozyjnych stosuje najnowsze technologie. Dzięki temu znalazła się w krótkim czasie w gronie europejskich liderów tej branży.

Najtrwalsze izolacje

Specjalizujemy się w produkcji i dostawach najbardziej zaawansowanych technologicznie zewnętrznych izolacji antykorozyjnych na rurach stalowych, wykorzystywanych głównie do budowy rurociągów przesyłowych. IZOSTAL S.A oferuje oprócz jednowarstwowej izolacji epoksydowej również trójwarstwową izolację epoksydowo – kopolimerowo – polietylenową oraz trójwarstwową izolacją epoksydowo – kopolimerowo – polipropylenową a także wewnętrzną powłokę rur stalowych - Laytec®.

Najwyższa jakość

Spółka Izostal S.A. zapewnia najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług, której potwierdzeniem są uzyskane i otrzymane certyfikaty i aprobaty techniczne, wydane przez polskie i zagraniczne jednostki certyfikujące. Spółka wdrożyła i stosuje w pełnym zakresie swej działalności Zintegrowany System Zarządzania, oceniony i uznany za zgodny z wymaganiami norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 oraz ISO 50001:2018.

Izostal S.A. 2023 | All Rights Reserved Tel. +48 77 405 65 00
Opolska 29, 47-113 Kolonowskie, Poland Fax +48 77 405 65 01
KAPITAŁ ZAKŁADOWY OPŁACONY 65.488.000 PLN
Pełna wersja serwisu