Profil działalności A A A

Izostal S.A. to kluczowy dostawca technologii antykorozyjnych w Polsce. Model biznesowy Spółki oparty jest na strukturze przychodów, realizowanej w oparciu o dwa kluczowe segmenty sprzedaży: produkcję oraz świadczenie usług wykonywania izolacji antykorozyjnych rur stalowych, oraz handel rurami stalowymi oraz wyrobami hutniczymi.

Podstawową działalnością Spółki Izostal jest produkcja zaawansowanych technologicznie wewnętrznych i zewnętrznych izolacji antykorozyjnych na rurach stalowych, wykorzystywanych do budowy rurociągów przesyłowych. Technologia wykorzystywana przez Izostal S.A. pozwala na wykonywanie izolacji zewnętrznych rur stalowych w  zakresie średnic od 21,3 mm do 1220 mm o długościach od 8 m do 18 m oraz powłoki wewnętrznej w zakresie średnic od 219,1 mm do 1220 mm w zakresach długości od 8 m do 18 m.

Izostal S.A. posiada w swojej ofercie:

•    jednowarstwową izolację epoksydową - FBE,
•    trójwarstwową izolację epoksydowo-kopolimerowo-polietylenową - 3LPE,
•    trójwarstwową izolację epoksydowo-kopolimerowo-polipropylenową - 3LPP,
•    epoksydową powłokę wewnętrzną - LAYTEC®.

Najwyższa jakość wykonania izolacji antykorozyjnych,  stałe podnoszenie standardów wyrobów oraz usług a także inwestycje w najnowsze światowe technologie, to powody dla których firma osiągnęła pozycję jednego z liderów w swojej branży. Niekwestionowaną siłą Spółki jest jej ogromne doświadczenie przekładające się na znajomość potrzeb klientów, ukierunkowana specjalizacja oraz wysokie umiejętności i zaangażowanie pracowników wsparte zastosowaniem nowych technologii produkcyjnych przy zachowaniu zasad ochrony środowiska.

Uzupełnieniem oferty produkcyjnej jest handel rurami stalowymi, wyrobami hutniczymi, a także armaturą stalową wykorzystywaną do budowy sieci przesyłowych. Oferta ta zapewnia kompleksową obsługę odbiorcy, który może dokonać także zakupu materiałów służących do montażu konstrukcji stalowych, niezbędnych dla wykonania określonego typu rurociągu.
 

Izostal S.A. 2023 | All Rights Reserved Tel. +48 77 405 65 00
Opolska 29, 47-113 Kolonowskie, Poland Fax +48 77 405 65 01
KAPITAŁ ZAKŁADOWY OPŁACONY 65.488.000 PLN
Pełna wersja serwisu